Thursday, January 28, 2016

KOTAK PROGRAM NILAM

Kotak buku disediakan oleh pihak PSS untuk bacaan Program NILAM kelas di PSS. Guru Bahasa Melayu dan Bahasa Inggeris membawa murid ke PSS perlulah mengambil buku yang disediakan untuk bacaan murid.
Kotak dan bakul buku Bahasa Melayu dan Bahasa Inggeris yang disediakan di PSS.

Cik Norhazalina menerangkan peranan kotak dan bakul buku di PSS
Setiap murid akan diberi buku. Murid tidak dibenarkan mengambil buku di rak. Murid hanya boleh mengambil buku di bakul yang disediakan. 

MESYUARAT PROGRAM NILAM BIL 1/ 2016

Tarikh : 26 Januari 2016 (Selasa)
Masa : 12.30 tengah hari
Tempat : Bilik Mesyuarat



Wednesday, January 20, 2016

TATACARA NAIK KELAS 2016

iNILAM

Mula2 login APDM guna id ADMIN....then klik DATA MURID....
maka akn dipaparkan skrin ini....then klik TEXT dihujung kanan bagi TAHUN SATU....maka savelah ke desktop file begini murid_tahun_D1.txt.... buatlah seterusnya hingga ke TAHUN ENAM....so akn dpt 6 file txt....
lepas tu ckgu login terus iNILAM....klik 3. UTILITI IMPORT....akn dipaparkan skrin di bawah ini....pilih 3. APDM TXT...

klik IMPORT WIZARD di hujung kanan....klik TERUSKAN PROSES IMPORT dikanan bawah....akan dipaparkan skrin ini....klik CHOOSE FILE dan carilah file D1.txt yg ckgu save ke desktop dr APDM tdi...dh jmpa klik OPEN....akn dipaparkan file D1.txt kat situ....then klik 2. MUATNAIK FAIL APDM 2016....dh hijau klik LANGKAH SETERUSNYA.... klik 3. PROSES DATA..... teruskanlah sampai hujung sehingga semua bertanda tick hijau.
Bila dh bertanda smua tick hijau sampai hujung....klik IMPORT WIZARD atas kanan sekali lagi....then klik IMPORT FILE APDM BARU di sebelah kiri utk buka line yg baru bagi import file D2.txt pula.....begitulah seterusnya

Tuesday, January 19, 2016

RINGKASAN STATUS PELAKSANAAN PROGRAM NILAM TAHAP JAUHARI 2015

RUJUKAN : iNILAM













JADUAL TUGASAN 1MURID 1BUKU - DEWAN

ISNIN

1. FATIN NUR AIN                           4 CEMPAKA
2. NOR SYUHAIDAH                                              4 CEMPAKA
3. FATIN QURNEA                               4 CEMPAKA
4. DANIYA SHAFIYAH                4 CEMPAKA
5. NUR AISYAH                                   5 DAHLIA
6. ARIEANA FARIHAH IMAN     5 DAHLIA
6. OLLYNDRA NATASYA     5 IXORA
7. AQILA NAJLA QISTINA     5 IXORA
8. NUR KAMILIA MAISARAH    6 ANGGERIK
9. PUTRA ADAM SYAFIQ         6 ANGGERIK
10. SYUQERI ARASYIL            6 BAKAWALI
11. NURUL AISYAH                          6 BAKAWALI
12. ABDUL AZIZ                                 6 BAKAWALI
13. NUR FARZANA                                       6 BAKAWALI
KETUA : SYUQERI ARASYIL    6 BAKAWALI
PENOLONG : ARIEANA                            5 DAHLIA

 SELASA

1. NUR SYAZWANI                                                 4 CEMPAKA
2. NURIN AISYAH                                       4 CEMPAKA
3. MUHAMMAD ANIQ KHAIRI      4 DAHLIA
4. MUHAMMAD AMIRUL HAKIMI 4 DAHLIA
5. NUR AIN SOLEHAN                               5 BAKAWALI
6. SHAHIRA                                                              5 BAKAWALI
7. NURALIA LYANA                                                5 BAKAWALI
8. ENGKU SYUHADA                                5 BAKAWALI
9. ROSANIZA BT ROSLAN         5 BAKAWALI
10. IZZATUL FASIHAH                               6 BAKAWALI
11. ELLY SYAQEREN                                6 BAKAWALI
12. PUTERI NURDINA SAFIYYAH  6 BAKAW
13. IMAN BARIAH                                       6 BAKAWALI
14. RABIATUL ADAWIYAH         6 DAHLIA
15 AIN NATASHA                                        6 DAHLIA
KETUA : ELLY SYAQEREN                    6 BAKAW
PENOLONG : ENGKU SYUHADA 5 BAKAW
RABU

1. AISYAH NAJATUL IESYA      4 ANGGERIK
2. NUR DAYANA DIANAH                        4 BAKAWALI
3. MUHD RIEZMAN                                                4 CEMPAKA
4. HANIS NUR AFRINA BATRISYA   4 CEMP
6. MUHAMMAD AMIRUN         4 ANGGERIK
7. NUR AYU AMELIA                                  5 CEMPAKA
8. ADAM HARITH                                        5 CEMPAKA
9. MUHAMMAD SYAFIQ                            5 CEMPAKA
10. NUR IZZAH NADHIRAH                     5 DAHLIA
11. ALEYA SYAFIQAH                               6 ANGGERIK
12. MUHAMMAD HASIF                            6 ANGGERIK
13. NUR FATIN NAJIHAH           6 ANGGERIK
14. RINA REGINA BT                                 6 ANGGERIK
15. ZULAIKA NURULAINI              6 ANGGERIK
16. NURSHAFILA                                        6 ANGGERIK
KETUA : MUHAMMAD HASIF     6 ANGGERIK
PENOLONG : NUR IZZAH NADHIRAH 5 DAH
KHAMIS

1. FATIN NUR AIN                      4 CEMPAKA
2. NOR SYUHAIDAH                                        4 CEMPAKA
3. FATIN QURNEA                                4 CEMPAKA
4. DANIYA SHAFIYAH                   4 CEMPAKA
5. NISWATUL SYAHIDA                5 ANGGERIK
6. NUR HUSNA                                                       5 ANGGERIK
7. ALYA NADZIRAH                                         5 ANGGERIK
8. NURAIN MAHFUZAH              5 BAKAWALI
9. RAHMAH                                                              5 BAKAWALI
10. NUR KAMILIA MAISARAH      6 ANGGERIK
11. PUTRA ADAM SYAFIQ           6 ANGGERIK
12. SYUQERI ARASYIL                             6 BAKAWALI
13. NURUL AISYAH                                               6 BAKAWALI
14. ABDUL AZIZ                                                      6 BAKAWALI
15. NUR FARZANA                                                6 BAKAWALI
KETUA : NURUL AISYAH  6 BAKAWALI
PENOLONG : NURAIN MAHFUZAH 5BAKAW
JUMAAT

1. AISYAH NAJATUL IESYA                     4 ANGGERIK
2. NUR DAYANA DIANAH                        4 BAKAWALI
3. MUHD RIEZMAN                                    4 CEMPAKA
4. HANIS NUR AFRINA BATRISYA        4 CEMP
5. NUR AQILAH SYAQILAH                      5 ANGGERIK
6. NUR QASREENA DAYANA     5 ANGGERIK
7. NURUL AMISHA                                                 5 ANGGERIK
8. MUHAMMAD NAZIRUL                         5 ANGGERIK
9. AHMAD RUSYAIDI                                 5 ANGGERIK
10. ALEYA SYAFIQAH                        6 ANGGERIK
11. MUHAMMAD HASIF               6 ANGGERIK
12. NUR FATIN NAJIHAH              6 ANGGERIK
13. RINA REGINA                                       6 ANGGERIK
14. ZULAIKA NURULAINI              6 ANGGERIK
15. NURSHAFILA                                        6 ANGGERIK
KETUA : NUR FATIN NAJIHAH 6 ANGGERIK
PENOLONG : NURUL AMISHA   5 ANGGERIK

Monday, January 18, 2016

JAWATANKUASA PROGRAM NILAM 2016

Pengerusi : Pn Noriah Binti Ismail- Guru Besar
Naib Pengerusi :
Pn Siti Maziah Binti Malik  - GPK Tadbir dan Kurikulum
Pn Nor Shafina Binti Yasak - GPK Hal Ehwal Murid
Pn Norsilah Binti Dali - GPK Kokurikulum
Pn Tanma a/p Rajasegaran - Penyelia Petang
Penyelaras : Cik Norhazalina Binti Hashim
Setiausaha : Pn Rafeah Binti Badaruddin
Guru NILAM Pagi : Cik Nik Khadijah Binti Nik Hassan
Guru NILAM Petang : Encik Mohd Hafizi Bin Abdullah
Ketua NILAM Aliran
Tahun 1 : Pn Nik Nursuhada Bt Hamid
Tahun 2 : Pn Siti Hamidah Bt Bian
Tahun 3 : Pn Nor Haslida Bt Khalid
Tahun 4 : En Mohd Sharul Anuar Bin Omar
Tahun 5 : Pn Nor A’ Ain Bt Hasanuddin
Tahun 6 : Pn Sarimah Binti Muhamad
Guru Rakan Pembaca Sesi Pagi
1. Pn Paya Ngau
2. Pn Nazmazura Binti Mat Aris
3. Pn Suzana Bt Md Nawawi
4. Pn Robiatul Adawiyah Bt Mohd Romli
Guru Rakan Pembaca Sesi Petang
1. Encik Mohd Salman Bin Mohd Yusop
2. Pn Vanitha A/P Sanasaya
3. Pn Fara Fadilah Bt Mohamed
4. En Taufiq Bin Ibrahim
Jurukamera :
1. Encik Zulkifli Bin Saad
2. Cik Razliana Binti Zulkafli
Dokumentasi :
Pn Rafeah Binti Badaruddin
Semua Ketua Panitia
Semua Guru Kelas
Senarai Tugas
Pengerusi ( Guru Besar )
1. Memahami dasar dan matlamat Program NILAM.
2. Mempengerusikan setiap mesyuarat Jawatankuasa Program NILAM peringkat
    sekolah.
3. Memberi taklimat kepada guru dan ibu bapa.
4. Memastikan pelaksanaan Program NILAM di peringkat sekolah berjalan dengan
    lancar.
5. Mengamati masalah, kelemahan dan kelebihan Program NILAM dan mengambil tindakan susulan.
6. Menentukan keberkesanan jadual pelaksanaan Program NILAM.
7. Menentukan bahan bacaan mencukupi dan sesuai untuk pelajar.
8. Menentukan pihak yang mengesahkan dan menandatangani  Buku Rekod 
    Membaca NILAM.
9. Mengenalpasti guru untuk diberi kursus atau seminar berkaitan.
10. Meluluskan peruntukan kewangan.
Timbalan Pengerusi ( Penolong Kanan Tadbir dan Kurikulum )
1. Memahami dasar dan matlamat Program NILAM.
2. Bertanggungjawab kepada Pengerusi menjalankan tugas Pengerusi semasa ketiadaannya.
3. Membantu Pengerusi merancang, melaksana, menyelaras,memantau dan menilai pelaksanaan Program NILAM.
4. Memastikan setiap panitia mengadakan sekurang-kurangnya satu aktiviti yang menyokong Program NILAM.
5. Menyimpan Rekod Pencapaian Bulanan pelajar pada hujung tahun.
6. Mengesahkan guru pembimbing dan kumpulan pelajar
Penyelaras Program ( Guru Perpustakaan)
1. Memahami dasar dan matlamat Program NILAM.
2. Memberi taklimat kepada murid dan pelajar.
3. Mengagihkan buku pinjaman kelompok.
4. Menyedia dan melaporkan analisis koleksi bahan bacaan di Pusat Sumber
    Sekolah.
5. Mengurus pembelian buku PSS berasaskan keperluan dan sistem pembelian
    sekolah.
6. Menyelaraskan aktiviti membaca yang menyokong Program NILAM yang
    dirancang oleh setiap panitia.
7. Menyelaras pengurusan data( pengumpulan, pengisian dan analisis)
8. Membentang laporan pencapaian NILAM di peringkat sekolah.
Setiausaha
1. Membantu Penyelaras melaksanakan program NILAM peringkat sekolah.
2. Menyelaras perjalanan mesyuarat dan hal-hal berkaitan.
3. Menyimpan rekod, minit mesyuarat dan surat-menyurat.
4. Mengedarkan buku rekod bacaan pelajar kepada guru kelas.
5. Mengesan pelajar yang layak memasuki Tahap Rakan Pembaca.
6. Menyenarai nama guru pembimbing dan kumpulan pelajar.
7. Mengemaskini statistik markah RP dengan bantuan ketua aliran secara berkala
    dan tahunan.
8. Menganalisis data pencapaian keseluruhan Tahap Jauhari.
9. Menganalisis keseluruhan pencapaian Tahap Rakan Pembaca.
10. Membantu Penyelaras Program menyediakan laporan peringkat sekolah.
Ketua Panitia
1. Membantu pemilihan bahan bacaan.
2. Merancang dan menyelaras aktiviti Rakan Pembaca.
3. Membuat anggaran perbelanjaan Program NILAM.
4. Menyelia pelaksanaan Program NILAM
Guru Kelas
1. Mengesah dan menandatangani buku rekod bacaan.
2. Membuat pinjaman kelompok buku dari Pusat Sumber Sekolah.
3. Menggalak dan membimbing pelajar membaca.
4. Menyediakan sudut bacaan di dalam kelas.
5. Mengemaskini Rekod Pencapaian Bulanan setiap pelajarnya.
6. Menyimpan analisis pencapaian bulanan (Ganjaran Jauhari &Rakan Pembaca) setiap pelajarnya.
7. Menyedia & mempamerkan data bacaan murid di papan kenyataan
    kelas
8. Mencatat rekod bacaan terkini pelajar dalam :
- Kad kemajuan
- Sijil berhenti sekolah
- Surat akuan sekolah
7 Guru Pembimbing ( Rakan Pembaca )
1. Mendapatkan senarai pelajar daripada setiausaha Program NILAM.
2. Murid yang terlibat mesti mempunyai Buku Rakan Pembaca.
3. Membimbing sekumpulan pelajar ( dicadangkan 10 orang )menjalankan aktiviti.
4. Menyediakan jadual aktiviti.
5. Mengesahkan aktiviti dan memberi markah kepada pelajar bimbingannya.
6. Menyimpan buku Rakan Pembaca pelajar kumpulannya.
7. Memberi laporan kepada Ketua Aliran masing-masing dan satu salinan kepada guru kelas dalam bulan : Mac, Julai, dan Oktober
Ketua Nilam  Aliran
1. Membantu guru kelas dan guru pembimbing dalam program galakan membaca.
2. Memantapkan dan memantau aktiviti membaca yang menyokong Program NILAM yang telah dirancang.
3. Mengambil tindakan selepas pembentangan laporan Setiausaha NILAM.
4.Mengumpul rekod sistem ganjaran Jauhari daripada guru kelas dan sistem ganjaran daripada guru pembimbing.
5. Mengedarkan borang data NILAM kelas setiap bulan kepada guru kelas
Guru Data Nilam Sesi Pagi dan Petang
1.‘Key-in’ data pembacaan setiap bulan daripada Ketua NILAM Aliran setiap bulan secara online
2. Mencetak borang data NILAM setiap bulan dan kelas.
3. Menyedia sistem fail NILAM.
2. Menjadi urusetia Anugerah NILAM peringkat sekolah.

Sunday, January 17, 2016

GOTONG-ROYONG PERDANA 2016

16 Januari 2016

JADUAL TUGASAN DI DEWAN - 1MURID 1 BUKU

ISNIN
1. FATIN NUR AIN                            4 CEMPAKA
2. NOR SYUHAIDAH BINTI SULAIMAN     4 CEMPAKA
3. FATIN QURNEA BT ZEF HAZIMIN          4 CEMPAKA
4. DANIYA SHAFIYAH BT MOHD FIRDHAUS           4 CEMPAKA
5. NUR AISYAH BT BADRUL HISHAM        5 DAHLIA
6. ARIEANA FARIHAH IMAN BT MOHD FAIRUZ    5 DAHLIA
6. OLLYNDRA NATASYA BT ABDULLAH    5 IXORA
7. AQILA NAJLA QISTINA BT MOHD SHUKRI          5 IXORA
8. NUR KAMILIA MAISARAH BT MOHD ZAHAR    6 ANGGERIK
9. PUTRA ADAM SYAFIQ BIN JAYA SYAHPUTRA  6 ANGGERIK
10. SYUQERI ARASYIL BIN JAMIL                6 BAKAWALI
11. NURUL AISYAH BINTI ABDULLAH       6 BAKAWALI
12. ABDUL AZIZ BIN AHMAD NADRI         6 BAKAWALI
13. NUR FARZANA BT JEFRY         6 BAKAWALI
SELASA
1. AISYAH NAJATUL IESYA BINTI MD NASIR          4 ANGGERIK
2. NUR DAYANA DIANAH BINTI SULAIMAN          4 BAKAWALI
3. MUHD RIEZMAN BIN ROSLAN                               4 CEMPAKA
4. HANIS NUR AFRINA BATRISYA                               4 CEMPAKA
5. NUR AYU AMELIA BINTI M. FAZILL       5 CEMPAKA
6. ADAM HARITH BIN MOHD TARMIZI    5 CEMPAKA
7. MUHAMMAD SYAFIQ BIN SHUKUR     5 CEMPAKA
8. NUR IZZAH NADHIRAH BT  MOHAMED ANUAR              5 DAHLIA
9. ALEYA SYAFIQAH BINTI AZRAN              6 ANGGERIK
10. MUHAMMAD HASIF BIN IMRAN        6 ANGGERIK
11. NUR FATIN NAJIHAH BT MOHD YUSRI             6 ANGGERIK
12. RINA REGINA BT ABU HANIFAH          6 ANGGERIK
13. ZULAIKA NURULAINI BINTI GAZALI   6 ANGGERIK
14. NURSHAFILA BINTI RODZUN                6 ANGGERIK
RABU
1. AISYAH NAJATUL IESYA BINTI MD NASIR          4 ANGGERIK
2. NUR DAYANA DIANAH BINTI SULAIMAN          4 BAKAWALI
3. MUHD RIEZMAN BIN ROSLAN                               4 CEMPAKA
4. HANIS NUR AFRINA BATRISYA                               4 CEMPAKA
5. NUR AQILAH SYAQILAH BT AZAHAR    5 ANGGERIK
6. NUR QASREENA DAYANA BT FAIRDAUZ            5 ANGGERIK
7. NURUL AMISHA BT MOHD RADZI         5 ANGGERIK
8. MUHAMMAD NAZIRUL B. ZULKIFLI     5 ANGGERIK
9. AHMAD RUSYAIDI BIN BASIR 5 ANGGERIK
10. ALEYA SYAFIQAH BINTI AZRAN           6 ANGGERIK
11. MUHAMMAD HASIF BIN IMRAN        6 ANGGERIK
12. NUR FATIN NAJIHAH BT MOHD YUSRI             6 ANGGERIK
13. RINA REGINA BT ABU HANIFAH          6 ANGGERIK
14. ZULAIKA NURULAINI BINTI GAZALI   6 ANGGERIK
15. NURSHAFILA BINTI RODZUN                6 ANGGERIK
KHAMIS
1. FATIN NUR AIN                            4 CEMPAKA
2. NOR SYUHAIDAH BINTI SULAIMAN     4 CEMPAKA
3. FATIN QURNEA BT ZEF HAZIMIN          4 CEMPAKA
4. DANIYA SHAFIYAH BT MOHD FIRDHAUS           4 CEMPAKA
6. NISWATUL SYAHIDA BINTI MUSLIM    5 ANGGERIK
7. NUR HUSNA BT MOHD ZAINI 5 ANGGERIK
8. ALYA NADZIRAH BT AMENUDDIN        5 ANGGERIK
9. NURAIN MAHFUZAH BT TALIB               5 BAKAWALI
10. RAHMAH BT MOHD AWAL    5 BAKAWALI
11. NUR KAMILIA MAISARAH BT MOHD ZAHAR  6 ANGGERIK
12. PUTRA ADAM SYAFIQ BIN JAYA SYAHPUTRA                6 ANGGERIK
13. SYUQERI ARASYIL BIN JAMIL                6 BAKAWALI
14. NURUL AISYAH BINTI ABDULLAH       6 BAKAWALI
15. ABDUL AZIZ BIN AHMAD NADRI         6 BAKAWALI
16. NUR FARZANA BT JEFRY         6 BAKAWALI
JUMAAT
1. NUR SYAZWANI BT AHMAD SALPUNIZAM       4 CEMPAKA
2. NURIN AISYAH BINTI AZMAN 4 CEMPAKA
3. MUHAMMAD ANIQ KHAIRI MOHD AZWAN    4 DAHLIA
4. MUHAMMAD AMIRUL HAKIMI BIN HASSAN  4 DAHLIA
5. NUR AIN SOLEHAN BT HUSIN                 5 BAKAWALI
6. SHAHIRA BT AZIZAN   5 BAKAWALI
7. NURALIA LYANA BT AHBAS     5 BAKAWALI
8. ENGKU SYUHADA BT ENGKU ZAMRI   5 BAKAWALI
9. ROSANIZA BT ROSLAN              5 BAKAWALI
10. IZZATUL FASIHAH BT HAMDAN           6 BAKAWALI
11. ELLY SYAQEREN BT OSMAN  6 BAKAWALI
12. PUTERI NURDINA SAFIYYAH BINTI MEGAT FADZIL     6 BAKAWALI
13. IMAN BARIAH BINTI SUHAILI               6 BAKAWALI
14. RABIATUL ADAWIYAH BINTI RAFIZAL               6 DAHLIA
15 AIN NATASHA BINTI SAFRIZAL              6 DAHLIA



JADUAL TUGASAN PENGAWAS PSS SESI PAGI 2016

ISNIN
1. AISYAH NAJATUL IESYA BINTI MD NASIR          4 ANGGERIK
2. NUR DAYANA DIANAH BINTI SULAIMAN          4 BAKAWALI
3. MUHD RIEZMAN BIN ROSLAN                               4 CEMPAKA
4. HANIS NUR AFRINA BATRISYA                               4 CEMPAKA
5. NUR AQILAH SYAQILAH BT AZAHAR    5 ANGGERIK
6. NUR QASREENA DAYANA BT FAIRDAUZ            5 ANGGERIK
7. NURUL AMISHA BT MOHD RADZI         5 ANGGERIK
8. MUHAMMAD NAZIRUL B. ZULKIFLI     5 ANGGERIK
9. AHMAD RUSYAIDI BIN BASIR 5 ANGGERIK
10. ALEYA SYAFIQAH BINTI AZRAN           6 ANGGERIK
11. MUHAMMAD HASIF BIN IMRAN        6 ANGGERIK
12. NUR FATIN NAJIHAH BT MOHD YUSRI             6 ANGGERIK
13. RINA REGINA BT ABU HANIFAH          6 ANGGERIK
14. ZULAIKA NURULAINI BINTI GAZALI   6 ANGGERIK
15. NURSHAFILA BINTI RODZUN                6 ANGGERIK
KETUA : NUR FATIN NAJIHAH 6 ANGGERIK
PENOLONG : NURUL AMISHA   5 ANGGERIK

SELASA
1. FATIN NUR AIN                            4 CEMPAKA
2. NOR SYUHAIDAH BINTI SULAIMAN     4 CEMPAKA
3. FATIN QURNEA BT ZEF HAZIMIN          4 CEMPAKA
4. DANIYA SHAFIYAH BT MOHD FIRDHAUS           4 CEMPAKA
6. NISWATUL SYAHIDA BINTI MUSLIM    5 ANGGERIK
7. NUR HUSNA BT MOHD ZAINI 5 ANGGERIK
8. ALYA NADZIRAH BT AMENUDDIN        5 ANGGERIK
9. NURAIN MAHFUZAH BT TALIB               5 BAKAWALI
10. RAHMAH BT MOHD AWAL    5 BAKAWALI
11. NUR KAMILIA MAISARAH BT MOHD ZAHAR  6 ANGGERIK
12. PUTRA ADAM SYAFIQ BIN JAYA SYAHPUTRA                6 ANGGERIK
13. SYUQERI ARASYIL BIN JAMIL                6 BAKAWALI
14. NURUL AISYAH BINTI ABDULLAH       6 BAKAWALI
15. ABDUL AZIZ BIN AHMAD NADRI         6 BAKAWALI
16. NUR FARZANA BT JEFRY         6 BAKAWALI
KETUA : NURUL AISYAH                        6 BAKAWALI
PENOLONG : NURAIN MAHFUZAH 5BAKAW
RABU
1. NUR SYAZWANI BT AHMAD SALPUNIZAM       4 CEMPAKA
2. NURIN AISYAH BINTI AZMAN 4 CEMPAKA
3. MUHAMMAD ANIQ KHAIRI MOHD AZWAN    4 DAHLIA
4. MUHAMMAD AMIRUL HAKIMI BIN HASSAN  4 DAHLIA
5. NUR AIN SOLEHAN BT HUSIN                 5 BAKAWALI
6. SHAHIRA BT AZIZAN   5 BAKAWALI
7. NURALIA LYANA BT AHBAS     5 BAKAWALI
8. ENGKU SYUHADA BT ENGKU ZAMRI   5 BAKAWALI
9. ROSANIZA BT ROSLAN              5 BAKAWALI
10. IZZATUL FASIHAH BT HAMDAN           6 BAKAWALI
11. ELLY SYAQEREN BT OSMAN  6 BAKAWALI
12. PUTERI NURDINA SAFIYYAH BINTI MEGAT FADZIL     6 BAKAWALI
13. IMAN BARIAH BINTI SUHAILI               6 BAKAWALI
14. RABIATUL ADAWIYAH BINTI RAFIZAL               6 DAHLIA
15 AIN NATASHA BINTI SAFRIZAL              6 DAHLIA
KETUA : ELLY SYAQEREN                    6 BAKAWALI
PENOLONG : ENGKU SYUHADA 5 BAKAWALI

KHAMIS
1. AISYAH NAJATUL IESYA BINTI MD NASIR          4 ANGGERIK
2. NUR DAYANA DIANAH BINTI SULAIMAN          4 BAKAWALI
3. MUHD RIEZMAN BIN ROSLAN                               4 CEMPAKA
4. HANIS NUR AFRINA BATRISYA                               4 CEMPAKA
5. NUR AYU AMELIA BINTI M. FAZILL       5 CEMPAKA
6. ADAM HARITH BIN MOHD TARMIZI    5 CEMPAKA
7. MUHAMMAD SYAFIQ BIN SHUKUR     5 CEMPAKA
8. NUR IZZAH NADHIRAH BT  MOHAMED ANUAR              5 DAHLIA
9. ALEYA SYAFIQAH BINTI AZRAN              6 ANGGERIK
10. MUHAMMAD HASIF BIN IMRAN        6 ANGGERIK
11. NUR FATIN NAJIHAH BT MOHD YUSRI             6 ANGGERIK
12. RINA REGINA BT ABU HANIFAH          6 ANGGERIK
13. ZULAIKA NURULAINI BINTI GAZALI   6 ANGGERIK
14. NURSHAFILA BINTI RODZUN                6 ANGGERIK
KETUA : MUHAMMAD HASIF     6 ANGGERIK
PENOLONG : NUR IZZAH NADHIRAH 5 DAH

JUMAAT
1. FATIN NUR AIN                            4 CEMPAKA
2. NOR SYUHAIDAH BINTI SULAIMAN     4 CEMPAKA
3. FATIN QURNEA BT ZEF HAZIMIN          4 CEMPAKA
4. DANIYA SHAFIYAH BT MOHD FIRDHAUS           4 CEMPAKA
5. NUR AISYAH BT BADRUL HISHAM        5 DAHLIA
6. ARIEANA FARIHAH IMAN BT MOHD FAIRUZ    5 DAHLIA
6. OLLYNDRA NATASYA BT ABDULLAH    5 IXORA
7. AQILA NAJLA QISTINA BT MOHD SHUKRI          5 IXORA
8. NUR KAMILIA MAISARAH BT MOHD ZAHAR    6 ANGGERIK
9. PUTRA ADAM SYAFIQ BIN JAYA SYAHPUTRA  6 ANGGERIK
10. SYUQERI ARASYIL BIN JAMIL                6 BAKAWALI
11. NURUL AISYAH BINTI ABDULLAH       6 BAKAWALI
12. ABDUL AZIZ BIN AHMAD NADRI         6 BAKAWALI
13. NUR FARZANA BT JEFRY         6 BAKAWALI
KETUA : SYUQERI ARASYIL    6 BAKAWALI
PENOLONG : ARIEANA                            5 DAHLIA
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...